pl en de itru

telefon

A A A

Projektowanie automatyki przemysłowej

Oferujemy usługi projektowania automatyki przemysłowej oraz wykonanie i montaż układów stworzonych według projektu.

Wszystkie projekty układów automatyki przemysłowej wykonujemy zgodnie z wytycznymi Klienta oraz dostosowujemy projekty do indywidualnych wymagań i profilu działalności firmy. Nasi specjaliści chętnie doradzą Państwu w zakresie optymalnych rozwiązań, które usprawnią działanie przedsiębiorstwa.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Arkama – producentem workownic oraz maszyn do materiałów sypkich. Jesteśmy przekonani, że sprzęty w naszym asortymencie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do kontaktu! W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji – chętnie udzielimy niezbędnych informacji dotyczących naszych projektów.

Rozwiązania automatyki przemysłowej

Jako autoryzowany dealer Lovato Electric oferujemy rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej. Lovato Electric  to renomowany włoski producent elementów automatyki.

Propozycja Lovato obejmuje ponad 12000 produktów i jest dostępna w ponad 100 krajach świata. W ofercie posiadamy m.in.: wyłączniki silnikowe; styczniki; przekaźniki termiczne; rozruszniki i obudowy; soft starty; przemienniki częstotliwości; przyciski, przełączniki i lampki; kolumny sygnalizacyjne i sygnalizatory optyczne; wyłączniki krańcowe; łączniki krzywkowe; rozłączniki izolacyjne do 1600A, podstawy bezpieczników i wkładki bezpiecznikowe; wyłączniki instalacyjne; ograniczniki przepięć; styczniki modułowe; przekaźniki: ziemnozwarciowe; czasowe; nadzorcze; kontroli poziomu; programowalne; przemysłowe; zasilacze impulsowe.

Ponadto oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z:

  • wykonywanie szaf elektrycznych i okablowania strukturalnego,
  • programowanie sterowników PLC oraz paneli operatorskich, (Lovato, SIEMENS)
  • sterowanie pracą maszyn i linii technologicznych,
  • programowanie robotów przemysłowych (KUKA),
  • projektowanie i wykonanie instalacji elektrycznych,
  • usługi serwisowe.

Zapraszamy do kontaktu Klientów zainteresowanych rozwiązaniami z obszaru automatyki przemysłowej!

Zapytaj o produkt