pl en de itru

telefon

A A A

Blog

przesiewacze wibracyjne

Funkcją przesiewaczy wibracyjnych jest frakcjonowanie materiałów ciężkich oraz przesiewanie materiałów sypkich. Urządzenia te świetnie sprawdzają się więc przemyśle budowlanym, frakcjonując np. kamienie i żwir, ale także rolniczym, separując owoce i warzywa. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działają przesiewacze wibracyjne, zapraszamy do lektury.

przenośnik taśmowy

Przenośniki ślimakowe i taśmowe to urządzenia transportu wewnętrznego przeznaczone do pracy w poziomie lub przy pochyleniu. Mogą być używane pojedynczo lub jako ciąg połączonych ze sobą urządzeń. Mechanizmy obu rodzajów przenośników przystosowane są do transportu materiałów sypkich, choć przenośniki taśmowe mają w tym zakresie znacznie szersze zastosowanie. W tym artykule poznasz ich podstawowe różnice.

przenośnik kubełkowy

Przenośniki kubełkowe stosuje się do transportu bliskiego w celu przyspieszenia i ułatwienia procesu produkcji przemysłowej materiałów sypkich. Przy ich pomocy w prosty sposób można transportować wybrany towar na wyższe poziomy. Zobacz, jakie są zalety stosowania przenośników kubełkowych.

worki z piachem

Workownice są urządzeniami, bez których wiele przedsiębiorstw nie mogłoby działać sprawnie oraz na tak dużą skalę. Do czego dokładnie one służą oraz w kiedy się ich używa? Zapraszamy do lektury i poznania szczegółów.

zgrzewarka do folii

Zgrzewarki są urządzeniami, które służą do łączenia folii przy udziale wysokich temperatur. Dzięki temu można szczelnie pakować worki z węglem, ekogroszkiem oraz wieloma innymi produktami, które goszczą w domu każdego z nas. Do jakich rodzajów folii można je jednak stosować oraz z czego to wynika? Serdecznie zachęcamy do lektury i poznania szczegółowych informacji.