pl en de itru

telefon

A A A

Elektrowibratory elektryczne OLI

Nr kat.: OLI

W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo napędy wibracyjne o doskonałych parametrach, od najlepszych światowych producentów. Nasza oferta napędów wibracyjnych obejmuje przyczepne elektrowibratory do zastosowań przemysłowych marki:

 • OLI – wiodący producent napędów wibracyjnych,
 • Kem-P - turecki producent bardzo dobrych napędów wibracyjnych – jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski.

oliwamKEM-P

 

Zewnętrzne motowibratory elektryczne mogą być używane do wspomagania przepływu w zbiornikach lub silosach, aby usprawnić wyładunek materiału lub jako napędy w maszynach wibracyjnych przeznaczonych do wielu celów, takich jak przenoszenie, przesiewanie, sortowanie według wymiarów lub kompaktowanie w rozmaitych gałęziach przemysłu.

Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonych rozwiązań zakresu techniki napędowej, zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą łożysk i opraw łożyskowych, które zniwelują tarcia i usprawnią działania wału napędowego. Nasi specjaliści chętnie doradzą Państwu w wyborze urządzeń, które najlepiej spełnią Państwa oczekiwania.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji dotyczących pełnej specyfikacji naszych produktów. Zapraszamy!

Właściwości:

 • siła odśrodkowa: 20 do 26 000 kg,
 • podciśnieniowo impregnowane uzwojenie z wykorzystaniem materiałów izolacyjnych klasy F,
 • najwyższej jakości łożyska,
 • wersje MICRO o zminimalizowanych wymiarach i niewielkich siłach wymuszających,
 • solidna obudowa zaprojektowana zgodnie z analizą FMEA,
 • certyfikacja dla środowisk niebezpiecznych ATEX Ex II 3D i ETL, klasa II, strefa 2,
 • różne wartości napięcia i obrotów:
  • 2, 4, 6, 8-biegunowy, trójfazowy,
  • 2-biegunowy, jednofazowy,
  • dostępne silniki DC.

Jak działa napęd wibracyjny?

Napędy wibracyjne (inaczej elektrowibratory lub elektryczne silniki wibracyjne) składają się z odpowiedniej jednostki napędowej (której moc zależy od rodzaju i zastosowania napędu) oraz zestawu ciężarków niewyważonych, które generują siłę odśrodkową. Całość zamknięta jest w metalowym korpusie, nieprzepuszczającym wilgoci, pyłu i innych zanieczyszczeń. Na korpus nałożona jest metalowa pokrywa – obudowa, która chroni elektrowibrator przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Działanie napędu wibracyjnego polega na wywołaniu silnych drgań w silniku przy pomocy siły odśrodkowej. Urządzenie, po przymocowaniu do sprzętu przemysłowego (np. maszyny odpowiedzialnej za odpowietrzanie lub przesiewanie materiałów sypkich), przenosi wibrację na maszynę, wprawiając ją w drganie o odpowiedniej częstotliwości.

Aby mieć pewność, że wybrany napęd wibracyjny spełni wszystkie Państwa wymagania, warto zdecydować się urządzenie od sprawdzonego producenta, takie jak elektrowibrator OLI. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać sprzęt do indywidualnych potrzeb i doradzą w kwestii prawidłowej eksploatacji i konserwacji silnika wibracyjnego.

Dlaczego warto wybrać elektrowibratory OLI?

Elektrowibratory OLI należą do najlepszych produktów na rynku napędów wibracyjnych. Włoska firma OLI specjalizuje się w produkcji elektrycznych silników wibracyjnych od ponad 40 lat i przez ten czas zdążyła wyrobić sobie renomę jednego z najlepszych dostawców urządzeń tego typu.

Elektrowibratory OLI wyróżniają się doskonałymi parametrami, wytrzymałością i dużą mocą, dlatego są chętnie stosowane przez specjalistów z różnych gałęzi przemysłu. Z rozwiązań marki OLI chętnie korzystają właściciele firm budowlanych, firm transportowych, gospodarstw rolnych oraz zakładów specjalizujących się w magazynowaniu i dystrybucji materiałów sypkich.

Firma Arkama od lat współpracuje z marką OLI i zajmuje się dystrybucją jej produktów. Jako specjaliści w swojej branży możemy zapewnić Państwa, że produkty włoskiej firmy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Nasi Klienci chętnie wybierają elektrowibratory OLI ze względu na ich niezawodność i bezawaryjność, dlatego jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z zakupu! Udzielamy gwarancji na wszystkie urządzenia marki OLI w naszej ofercie.

W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu – nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w wyborze napędu wibracyjnego najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb i specyfiki maszyn używanych w przedsiębiorstwie. Zapraszamy!

kemp vibr
Zapytaj o produkt