pl en de itru

telefon

A A A

Kosze zasypowe

Przedsiębiorstwo Arkama to renomowany producent nowoczesnych koszy zasypowych, przeznaczonych do rozładunku materiałów sypkich z samochodów ciężarowych lub przyczep i wywrotek rolniczych. Nasze produkty są cenione przez Kontrahentów za wydajność i efektywność działania oraz  dużą trwałość i odporność na uszkodzenia.

W naszej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo przede wszystkim gotowe rozwiązania stanowiące niezbędne uzupełnienie linii technologicznych wyspecjalizowanych w sortowaniu i transporcie do dalszej obróbki surowców masowych. Kosze zasypowe wykonane z wysokogatunkowej stali i przy zastosowaniu obrabiarek sterowanych komputerowo (CNC) polecane są m.in. ze względu na doskonałe parametry techniczne, wytrzymałość na działanie niekorzystnych czynników oraz łatwość obsługi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Arkama – producentem workownic oraz maszyn do materiałów sypkich. Jesteśmy przekonani, że sprzęty w naszym asortymencie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Co wyróżnia kosze zasypowe firmy Arkama?

Produkowane i sprzedawane w konkurencyjnych cenach przez przedsiębiorstwo Arkama kosze zasypowe zaprojektowano przede wszystkim z myślą o wydajności działania, co w ogólnym rozliczeniu przekłada się na liczne korzyści. Każdy komponent skonstruowano tak, aby minimalizował stratę surowców w trakcie przemieszczania ich w obrębie linii produkcyjnej. Dzięki temu zarówno kruszywa, żwir, węgiel, jak i zboża trafiają dokładnie tam, gdzie powinny. Ponadto są one dozowane równomiernie, co ma również wpływ na płynność dalszych procesów technologicznych, na przykład na sortowanie lub rozdrabnianie na mniejsze frakcje.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze kosze zasypowe?

Proste w montażu i w obsłudze, a także drobiazgowo sprawdzane pod względem wytrzymałości na duże obciążenia, zanim trafią do Klienta – sprzedawane przez nas kosze zasypowe (przyjęciowe) to bardzo dobra i pewna inwestycja, która szybko się zwraca. Są cenionym przez Kontrahentów rozwiązaniem, usprawniającym przebieg procesów technologicznych w wielu zakładach produkcyjnych, przede wszystkim w tych, w których na co dzień przetwarza się duże ilości surowców masowych. Zachęcamy do kontaktu w przypadku pytań – nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w wybraniu najlepszych rozwiązań dla przemysłu.