pl en de itru

telefon

A A A

Kruszarki do węgla

Firma Arkama to producent kruszarek do węgla (kruszarek walcowych) o doskonałych parametrach, dostosowane do pracy ciągłej. Nasze kruszarki do węgla wykonane są z trwałych materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dlatego możemy ręczyć za ich jakość i niezawodność.

Kruszarki walcowe służą do kruszenia materiałów o średniej twardości na frakcje średnie i drobne, a także do mielenia materiałów średniej i małej twardości. Materiał jest rozdrabniany przez zgniatanie między przeciwbieżnie obracającymi się walcami. Powierzchnie walców mogą być gładkie lub zębate w zależności od przeznaczenia.

Nasze kruszarki znajdują zastosowanie głównie w przemyśle górniczym do kruszenia węgla na frakcje wielkości orzecha lub groszku 5-25mm. Ponadto nadają się do zastosowań w przemyśle spożywczym, rolniczym jako gniotowniki i śrutowniki do rozdrabniania, przemiału zbóż i ziaren, a także w recyklingu i innych dziedzinach przemysłu.

Jeżeli szukają Państwo kompleksowych rozwiązań do Państwa firmy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych zestawów i linii produkcyjnych, które usprawnią pracę w każdej kopani kruszyw, w magazynach, na placach budowy oraz przedsiębiorstwach z innych branż. Zapraszamy do kontaktu!

Kruszarki do węgla dopasowane do potrzeb

Produkowane przez naszą firmę kruszarki do węgla doskonale sprawdzają się w każdych warunkach działania. Dostosowane zostały do obróbki materiałów o różnorodnych własnościach fizycznych. Oprócz węgla za ich pomocą rozdrobnić można między innymi: szkło, żużel i wiele innych materiałów. Wybierając nasz sprzęt, mają Państwo pewność jego niezawodnej pracy, a to przekłada się na zwiększenie efektywności wykonywanych działań i redukcję kosztów. W naszej ofercie znajduje się sprzęt różnego typu.

Proponujemy m.in. szeroką gamę kruszarek walcowych, jak i kompletne zestawy zawierające przesiewarki. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia cen naszych produktów, które zależą zarówno od typu kruszarki, jak i jej indywidualnego zastosowania.

Kruszarki do węgla firmy Arkama – niezawodny sprzęt na lata

Każda kruszarka do węgla, którą oferujemy naszym Klientom, to urządzenie stworzone w oparciu o sprawdzoną technologię. Sprzęt wyróżnia: wysoki poziom zaawansowania technologicznego – przy produkcji wykorzystywane są innowacyjne rozwiązania, które korzystnie wpływają na jakość pracy i wytrzymałość, solidna konstrukcja – gwarantująca niezawodność nawet przy dużym obciążeniu, wysoka sprawność kruszenia – proces odbywa się szybko, a jednocześnie precyzyjnie, zapewniając łatwe osiągnięcie pożądanej struktury kruszonego materiału, wytrzymałość – sprzęt nie zawiedzie i wykazuje niewielkie tendencje do jakichkolwiek awarii, przez co można go stosować bez obaw o nieplanowane przerwanie prac, rozsądna cena – dobry stosunek kosztu zakupu do jakości zawsze jest dla nas priorytetem.

Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas kruszarki do węgla cieszą się dużą popularnością wśród Klientów. Pozwalają im wykonywać prace związane z obróbką kruszyw różnego typu ekonomicznie i skutecznie. Głównie ze względu na to, że oprócz solidnie wyprodukowanego sprzętu, gwarantujemy także profesjonalne doradztwo techniczne oraz pomoc w jego transporcie. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i służymy pomocą przy konserwacji i naprawach oferowanych przez nas kruszarek. Kupno kruszarki naszej firmy to gwarancja jakości i niezawodności na lata.

Dlaczego warto wybrać nasze kruszarki do węgla?

Kupując kruszarki do węgla w naszej firmie, zyskują Państwo nie tylko niezawodny sprzęt, ale również profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy: profesjonalne doradztwo techniczne – podpowiemy, która kruszarka najlepiej sprawdzi się w Państwa firmie, uwzględniając specyfikę branży, podlegające kruszeniu materiałów i dostępny budżet, sprawny transport urządzenia – dysponujemy pojazdami transportowymi, które bez trudu dostarczą kruszarkę w wyznaczone miejsce, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – służymy pomocą przy konserwacji, jak i naprawach oferowanych przez nas kruszarek. Kupując kruszarkę do węgla u nas – stawiają Państwo na jakość i niezawodność na lata!