/>
plendeitru

A A A

Kruszarki walcowe

Kruszarki walcowe służą do kruszenia materiałów o średniej twardości na frakcje średnie i drobne a także do mielenia materiałów średniej i małej twardości. Materiał jest rozdrabniany przez zgniatanie między przeciwbieżnie obracającymi się walcami. Powierzchnie walców mogą być gładkie lub zębate w zalezności od przeznaczenia. Kruszarki walcowe znajdują zastosowanie głównie w przemyśle górniczym do kruszenia węgla do frakcje wielkości orzecha lub groszku 5-25mm. Ponadto nadają się do zastosowań w przemyśle spożywczym, rolniczym jako gniotowniki i śrutowniki do rozdrabniania, przemiału zbóż i ziaren, a także w recyklingu i innych dziedzinach przemysłu.

Produkowane przez naszą firmę kruszarki doskonale sprawdzają się w każdych warunkach działania. Dostosowane zostały do obróbki materiałów o różnorodnych własnościach fizycznych. Za ich pomocą rozdrobnić można między innymi: węgiel, szkło, żużel i wiele innych materiałów. Wybierając nasz sprzęt, mają Państwo pewność jego niezawodnej pracy, a to przekłada się na zwiększenie efektywności wykonywanych działań i redukcja kosztów. W naszej ofercie znajduje się sprzęt różnego typu. Proponujemy m.in. szeroką gamę kruszarek walcowych, jak i kompletne zestawy zawierające przesiewarki. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia cen naszych produktów, które zależą zarówno od typu kruszarki, jak i jej indywidualnego zastosowania.

Każda kruszarka, którą oferujemy naszą Klientom, to urządzenie stworzone w oparciu o sprawdzoną technologię. Sprzęt wyróżnia: wysoki poziom zaawansowania technologicznego – przy produkcji wykorzystywane są innowacyjne rozwiązania, które korzystnie wpływają na jakość pracy i wytrzymałość, solidna konstrukcja – gwarantująca niezawodność nawet przy dużym obciążeniu, wysoka sprawność kruszenia – proces odbywa się szybko, a jednocześnie precyzyjnie, zapewniając łatwe osiągnięcie pożądanej struktury kruszonego materiału, wytrzymałość – sprzęt nie zawiedzie i wykazuje niewielkie tendencje do jakichkolwiek awarii, przez co można go stosować bez obaw o nieplanowane przerwanie prac, rozsądna cena – dobry stosunek kosztu zakupu do jakości zawsze jest dla nas priorytetem. Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas kruszarki cieszą się dużą popularnością wśród Klientów. Pozwalają im wykonywać prace związane z obróbką kruszyw różnego typu ekonomicznie i skutecznie. Głównie ze względu na to, że oprócz solidnie wyprodukowanego sprzętu, gwarantujemy także profesjonalne doradztwo techniczne oraz pomoc w jego transporcie. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i służymy pomocą przy konserwacji i naprawach oferowanych przez nas kruszarek. Kupno kruszarki naszej firmy to gwarancja jakości i niezawodności na lata.

Kupując kruszarki w naszej firmie, zyskują Państwo nie tylko niezawodny sprzęt, ale również profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy: profesjonalne doradztwo techniczne – podpowiemy, która kruszarka najlepiej sprawdzi się w Państwa firmie, uwzględniając specyfikę branży, podlegające kruszeniu materiałów i dostępny budżet, sprawny transport urządzenia – dysponujemy pojazdami transportowymi, które bez trudu dostarczą kruszarkę w wyznaczone miejsce, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – służymy pomocą przy konserwacji, jak i naprawach oferowanych przez nas kruszarek. Kupując kruszarkę u nas - stawiasz na jakość i niezawodność na lata!