pl en de itru

telefon

A A A

Zajmujemy się produkcją urządzeń do przetwarzania i transportu materiałów sypkich różnego typu i granulacji. Swoją pozycję na rynku budujemy już ponad 25 lat. Przez cały ten okres rozwijamy i unowocześniamy gamę naszych  produktów dostosowując je do wymagań szybko rozwijającego się rynku. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy urządzenia pod konkretne potrzeby i wymagania klienta, pomagamy w doborze najodpowiedniejszych rozwiązań w najlepszej cenie. Nasze doświadczenie oraz indywidualne traktowanie klienta  pozwoliło nam stać się liderem w produkcji tego typu urządzeń w Polsce. Nasze urządzenia dzięki swojej prostocie i bezawaryjności pracują we wszystkich regionach Polski i innych krajach Europy.

Obszarem naszego dynamicznego rozwoju jest obecnie produkcją urządzeń do przerobu węgla, kamienia, żwiru i innych materiałów sypkich. Już ponad 12 lat zajmujemy się produkcją workownic, kruszarek, sortowników, taśmociągów oraz innych tego typu urządzeń. Dysponujemy własnym specjalistycznym transportem: samochody samorozładowcze (HDS), wywrotki,  ładowarki, wózki widłowe, dzięki którym szybko i sprawnie możemy dowieźć i rozładować materiał na miejscu wskazanym przez klienta. Do szerokiej oferty handlowej wraz z dowozem dołączamy również fachowe doradztwo techniczne wraz ze współpracą w rozwiązywaniu zagadnień związanych z zastosowaniem oferowanych materiałów.

Zachęcam Państwa do zainteresowania się ofertą naszego przedsiębiorstwa i przejrzenia zasobów naszej strony internetowej, jednak jako, że strona internetowa nie wyczerpuje szerokiej oferty naszych usług gorąco zapraszamy do odwiedzenia nas, lub też skorzystania z kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz oczywiście, atrakcyjne ceny.

Henryk Sołyga