pl en de itru

telefon

A A A

Motoreduktory, przekładnie, reduktory silnikowe

Nr kat.: MR

Oferujemy motoreduktory silnikowe różnych marek sm.in. INTEC, KACPEREK, STM, MOTOVARIO przeznaczony głównie do zastosowań w przemyśle, rolnictwie i rzemiośle. Wszystkie oferowane przez nas motoreduktory silnikowe i przekładnie spełniają aktualne wymagania unijnych dyrektyw i wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz dostępnością z magazynu. Oferowane są w różnych parametrach, wielkości, przełożeniu i z różnym typem kołnierza mocującego.

Oferujemy Państwu rozwiązania napędowe dla różnych zastosowań. Nasza oferta to  przekładnie – motoreduktory ślimakowe, walcowe, płaskie, stożkowe i planetarne znanych i sprawdzonych marek. W naszym asortymencie znajdą Państwo także napędy wibracyjne renomowanej marki OLI, które doskonale sprawdzą się jako napędy w maszynach wibracyjnych używanych w różnych gałęziach przemysłu.

Większość przekładni posiadamy na stanach magazynowych, dlatego czas realizacji zamówień jest bardzo krótki – najczęściej do 24h. Oferujemy przekładnie o różnych mocach, wielkościach mechanicznych, momencie obrotowym, opcjach mocowania, przełożeniu, zastosowaniu itd.

motovarioSTMteamSTMreduktoryintec

Ogólna charakterystyka najpopularniejszych przekładni ślimakowych:

  • zakres przenoszonych mocy wejściowych: 0,06 – 7,5kW,
  • wyjściowy moment obrotowy: 2 -966Nm,
  • uniwersalne kołnierze mocujące (B5, B14),
  • wielkości mechaniczne: 25-130,
  • dostępne przełożenia: 7,5 – 100,
  • zalety: wszechstronność zastosowania, długa żywotność, cicha praca, samohamowność, niskie koszty eksploatacji (bezobsługowa), wysoka jakość zastosowanych łożysk i uszczelniaczy, bardzo dobra zamienność z przekładniami innych marek, szeroki wybór akcesoriów: kołnierze boczne, ramiona reakcyjne.

Jak działa motoreduktor silnikowy?

Zadaniem motoreduktora silnikowego jest zmniejszenie prędkości kątowej silnika i zwiększenie jego momentu obrotowego. Każdy motoreduktor zawiera odpowiednią przekładnię mechaniczną, która przenosi wytworzoną siłę na stronę wyjściową, dzięki której możliwe jest przetworzenie prędkości obrotowej i momentu obrotowego.

Rodzaj przekładni zależy od rodzaju motoreduktora silnikowego. W przypadku wątpliwości, który produkt sprawdzi się najlepiej, nasi pracownicy chętnie doradzą Państwu w wyborze motoreduktora dostosowanego do Państwa potrzeb.

Zachęcamy do kontaktu w celu doboru najlepszego rozwiązania do konkretnych aplikacji.

Zapytaj o produkt