A A A

Przenośniki ślimakowe

Przenośniki slimakowe to urządzenia transportowe o charakterze ciągłym, zwykle stosowane do transportu drobnych materiałów sypkich, używane w magazynach, składowiskach oraz liniach produkcyjnych. Nasza firma zajmuje się produkcją przenośników ślimakowych od ponad 10 lat. Gwarantujemy nowoczesny i niezawodny sprzęt, który wspomoże efektywną i bezawaryjną pracę na lata. Nasze podajniki ślimakowe doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Zostały dostosowane do transportu materiałów o różnorodnych właściwościach fizycznych m.in. ziaren zboż, nawozów mineralnych, piasku, pelletu czy artykułów spożywczych. Wybór naszych urządzeń to pewność ich niezawodnej pracy, co przekłada się na zwiększenie efektywności wykonywanych działań i redukcji kosztów.

Dopasuj podajnik do potrzeb swojej firmy

Produkujemy urządzenia transportujące w oparciu o rdzeń ślimakowy o różnych długościach i szerokościach, a także wykonane z różnych materiałów - stal czarna, nierdzewna. Na życzenie naszych klientów wykonujemy też podajniki pod konkretne, niestandardowe parametry. Klient może dostosować część parametrów podczas eksploatacji urządzenia jak również w trakcie procesu produkcji.

Ciągłość pracy i precyzja wykonania

Dzięki zastosowaniu sprawdzonych niezawodnych napędów i motoreduktorów nasze podajniki ślimkaowe mogą pracować w sposób ciągły, bez awarii. To ważne, kiedy zależy nam na czasie transportując różnorodne materiały. Naszym klientom dajemy także gwarancję co do tego, że do ich produkcji wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, a nasz zespół dba o to, aby całe urządzenie było wykonane z dbałością o każdy szczegół. W sprzedaży posiadamy bogatą ofertę przenośników śllimakowych, o różnych parametrach i cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami maszyn.