pl en de itru

telefon

A A A

Przenośniki taśmowe

Oferujemy przenośniki taśmowe o doskonałych parametrach. Jako producent przenośników taśmowych i taśmociągów kładziemy duży nacisk na wysoką jakość materiałów, z których korzystamy i dostosowanie urządzeń do potrzeb naszych Klientów i specyfiki prowadzonych przez nich działalności.

Przenośniki taśmowe to urządzenia transportowe o charakterze ciągłym, zwykle stosowane do transportu materiałów sypkich lub drobnych, używane w magazynach, składowiskach, kopalniach kruszyw, placach budów oraz liniach produkcyjnych. Nasza firma zajmuje się produkcją przenośników taśmowych od ponad 10 lat.

Gwarantujemy nowoczesny i niezawodny sprzęt, który wspomoże efektywną i bezawaryjną pracę na lata. Nasze taśmociągi doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Zostały dostosowane do transportu materiałów o różnorodnych właściwościach fizycznych m.in. węgla, szkła, żużlu, kamienia, piasku, pelletu czy artykułów spożywczych. Wybór naszych urządzeń to pewność ich niezawodnej pracy, co przekłada się na zwiększenie efektywności wykonywanych działań i redukcji kosztów.

Wszystkich Klientów zainteresowanych naszymi przenośnikami taśmowymi zachęcamy także do zapoznania się z ofertą taśm do przekładników. Oferujemy taśmy dwu-, trzy- i czteroprzekładkowe, kompatybilne z popularnymi maszynami. Taśmy wykonane są z elastycznych, wzmocnionych tworzyw sztucznych, odpornych na uszkodzenia i inne niesprzyjające czynniki.

Jeżeli poszukują Państwo przenośników do transportu materiałów sypkich na nieduże odległości, proponujemy przenośniki ślimakowe – przenośniki o prostej konstrukcji, szczególnie przydatne do załadunku zboża i drobnych kruszyw.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane przenośnikami taśmowymi i taśmociągami  od sprawdzonego, polskiego producenta! W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji – chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących parametrów naszych produktów.

Taśmociąg dopasowany do potrzeb firmy

Produkujemy urządzenia transportujące w oparciu o taśmy transportowe o różnych długościach i szerokościach, a także wykonane z różnych materiałów – do ciężkich zastosowań guma, do lżejszych PCV. Na życzenie naszych Klientów wykonujemy też taśmociągi pod konkretne, niestandardowe parametry. Klient może dostosować część parametrów podczas eksploatacji urządzenia jak również w trakcie procesu produkcji.

Taśmociągi firmy Arkama – ciągłość pracy i precyzja wykonania

Dzięki zastosowaniu specjalnych napędów i motoreduktorów taśmociągi mogą pracować w sposób ciągły, bez awarii. To ważne, kiedy zależy nam na czasie, transportując różnorodne materiały. Naszym Klientom dajemy także gwarancję co do tego, że do produkcji taśmociągów wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, a nasz zespół dba o to, aby całe urządzenie było wykonane z dbałością o każdy szczegół. W sprzedaży posiadamy bogatą ofertę taśmociągów, o różnych parametrach i cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami maszyn.