A A A

Przenośniki taśmowe

Przenośniki taśmowe to urządzenia transportowe o charakterze ciągłym, zwykle stosowane do transportu materiałów sypkich lub drobnych, używane w magazynach, składowiskach, kopalniach kruszyw, placach budów oraz liniach produkcyjnych. Nasza firma zajmuje się produkcją przenośników taśmowych od ponad 10 lat. Gwarantujemy nowoczesny i niezawodny sprzęt, który wspomoże efektywną i bezawaryjną pracę na lata. Nasze taśmociągi doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Zostały dostosowane do transportu materiałów o różnorodnych właściwościach fizycznych m.in. węgla, szkła, żużlu, kamienia, piasku, pelletu czy artykułów spożywczych. Wybór naszych urządzeń to pewność ich niezawodnej pracy, co przekłada się na zwiększenie efektywności wykonywanych działań i redukcji kosztów.

Dopasuj taśmociąg do potrzeb swojej firmy

Produkujemy urządzenia transportujące w oparciu o taśmy transportowe o różnych długościach i szerokościach, a także wykonane z różnych materiałów - do cięzkich zastosowań guma, do lżejszych PCV. Na życzenie naszych klientów wykonujemy też taśmociągi pod konkretne, niestandardowe parametry. Klient może dostosować część parametrów podczas eksploatacji urządzenia jak również w trakcie procesu produkcji.

Ciągłość pracy i precyzja wykonania

Dzięki zastosowaniu specjalnych napędów i motoreduktorów taśmociągi mogą pracować w sposób ciągły, bez awarii. To ważne, kiedy zależy nam na czasie transportując różnorodne materiały. Naszym klientom dajemy także gwarancję co do tego, że do produkcji taśmociągów wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, a nasz zespół dba o to, aby całe urządzenie było wykonane z dbałością o każdy szczegół. W sprzedaży posiadamy bogatą ofertę taśmociągów, o różnych parametrach i cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami maszyn.