pl en de itru

telefon

A A A

Sortowanie i obróbka materiałów - wydajne rozwiązania dla przemysłu

Zarówno przygotowanie węgla do sprzedaży, jak i kruszyw budowlanych czy innych surowców sypkich do dalszej obróbki wymaga odpowiedniego ich posortowania w celu oddzielenia od siebie poszczególnych frakcji. Choć jeszcze stosunkowo niedawno proces ten przeprowadzano ręcznie przy użyciu sit, obecnie w tym celu wykorzystuje się różnego typu specjalistyczne przesiewacze, m.in. bębnowe lub elektrowibracyjne. Są to urządzenia zaprojektowane z myślą o tym, aby procedura rozdzielania surowca masowego przebiegała efektywnie i sprawnie, dzięki czemu maszyna wyposażona w sita o odpowiednim przekroju jest w stanie dostarczyć frakcje o dokładnie takich parametrach technicznych, jakie w danym momencie są potrzebne.

Profesjonalny serwis przesiewaczy – sprawdzona firma

Wszechstronnie wykorzystywane w przemyśle wydobywczym i przetwórczym przesiewacze zwykle stanowią jeden z ważniejszych elementów linii produkcyjnych – z tego względu są najczęściej intensywnie eksploatowane i w rezultacie wymagają regularnego serwisowania. Poszukując firmy, która zapewni profesjonalną oraz kompleksową obsługę w tym zakresie warto zwrócić się do fachowców z Arkama. Od lat prowadzimy bowiem serwis przesiewaczy, dlatego jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zidentyfikować każdy problem, i to bez względu na to czy dotyczy on jedynie dostosowania przekroju sit, czy może wymiany komponentów odpowiedzialnych za płynne działanie urządzenia.

Przesiewacze – serwis Arkama

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów oferujemy zarówno sprzedaż, jak i kompleksowy serwis urządzeń służących do wyodrębniania frakcji surowców masowych. To oznacza, że nie tylko znajdą Państwo w naszej ofercie różne gotowe rozwiązania, ale też w razie potrzeby skorzystają z możliwości dostosowania poszczególnych parametrów do konkretnych zastosowań. Pozwoli to w pełni wykorzystać możliwości sprzętu, przekładając się na realne korzyści. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Zobacz także: Serwis nawijarek