/>
plendeitru

A A A

Przesiewacze wibracyjne

Przesiewacze to urządzenia których podstawowym zadaniem jest rozdzielanie materiału sypkiego w oparciu o różnice w wielkość cząstek. Rozdzielenie materiału następuje dzięki zastosowaniu sit o różnej wielkości oczek które wprawiane są w wibracje o dużej częstotliwości. Napędem dla produkowanych przez nas przesiewaczy są najwyższej jakości elektrowibratory. Nowoczesna konstrukcja umożliwia precyzyjne rozsiewanie materiałów sypkich oraz ich podział na frakcje – zgodnie z potrzebami klienta. Zapewniamy najwyższej klasy przesiewacze elektrowibracyjne i bębnowe, a także całe zestawy nadające się m.in. do węgla, szkła, różnego rodzaju kruszyw, czy też pelletu.

Przesiewacze elektrowibracyjne odsiewają materiał na kilka frakcji (od 1 do 4). Wielkość frakcji zależy głównie od zastosowanych sit. To klient decyduje ostatecznie o tym, jaki przekrój będą miały sita. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego elektrowibratora urządzenie idealnie nadaje się do ciągłej pracy. Przesiewacz skutecznie i precyzyjnie odsiewa niepożądany miał czy ekogroszek oraz bezproblemowo radzi sobie zarówno z mokrym jak i suchym węglem. Nasze przesiewacze idealnie sprawdzą się również w przesiewaniu żwiru, szkła, pelletu, kory i innych podobnych materiałów.

Dopasowane ze względu na potrzeby klienta

Nasza firma zajmuje się dostosowaniem parametrów przesiewacza ze względu na indywidualne potrzeby klientów. To Państwo decydują o parametrach zarówno w trakcie eksploatacji urządzenia, jak i podczas samej produkcji. Takie rozwiązanie bezpośrednio wpływa na komfort i wygodę w pracy, a właśnie na tym, czyli samopoczuciu naszych klientów, zależy nam najbardziej.

Przesiewacze od producenta

Zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z oferowanymi przez nas przesiewaczami. Jako producent, któremu zaufało już wielu klientów, dajemy Państwu gwarancję co do tego, że nasze urządzenia wyróżnia solidność i precyzja w wykonaniu, dzięki czemu posłużą w pracy na długie lata. Nasze sortowniki idealnie nadają się do przesiewania żużlu, szkła, węgla, kory, trocin czy innych tego typu materiałów. Przesiewacze, w zależności od odsiewanych materiałów, posiadają też różne wymienne sita. W sprzedaży posiadamy głównie sita krępowane, naciągowe i harfowe, różniące się od siebie zastosowaniem i ceną .