pl en de itru

telefon

A A A

Przesiewacze wibracyjne

Oferujemy nowoczesne przesiewacze wibracyjne dopasowane do potrzeb Klienta. Jako producent przesiewaczy kładziemy duży nacisk na jakość stosowanych przez nas materiałów, by móc zapewnić Państwu produkty na najwyższym poziomie.

Przesiewacze wibracyjne (podobnie jak sortowniki bębnowe to urządzenia, których podstawowym zadaniem jest rozdzielanie materiału sypkiego na podstawie różnic w wielkość cząstek. Rozdzielenie materiału następuje dzięki zastosowaniu sit o różnej wielkości oczek, które wprawiane są w wibracje o dużej częstotliwości. Napędem dla produkowanych przez nas przesiewaczy są najwyższej jakości elektrowibratory.

Nowoczesna konstrukcja umożliwia precyzyjne rozsiewanie materiałów sypkich oraz ich podział na frakcje – zgodnie z potrzebami Klienta. Zapewniamy najwyższej klasy przesiewacze elektrowibracyjne i bębnowe, a także całe zestawy nadające się m.in. do węgla, szkła, różnego rodzaju kruszyw, czy też pelletu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Arkama – producentem workownic oraz maszyn do materiałów sypkich. Jesteśmy przekonani, że sprzęty w naszym asortymencie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Przesiewacze wibracyjne i elektrowibracyjne – różne potrzeby i zastosowania

Przesiewacze elektrowibracyjne odsiewają materiał na kilka frakcji (od 1 do 4). Wielkość frakcji zależy głównie od zastosowanych sit. To Klient decyduje ostatecznie o tym, jaki przekrój będą miały sita. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego elektrowibratora urządzenie idealnie nadaje się do ciągłej pracy. Przesiewacz skutecznie i precyzyjnie odsiewa niepożądany miał czy ekogroszek oraz bezproblemowo radzi sobie zarówno z mokrym jak i suchym węglem. Nasze przesiewacze idealnie sprawdzą się również w przesiewaniu żwiru, szkła, pelletu, kory i innych podobnych materiałów.

Przesiewacze wibracyjne dopasowane do potrzeb Klienta

Nasza firma zajmuje się dostosowaniem parametrów przesiewacza wibracyjnego ze względu na indywidualne potrzeby Klientów. To Państwo decydują o parametrach zarówno w trakcie eksploatacji urządzenia, jak i podczas samej produkcji. Takie rozwiązanie bezpośrednio wpływa na komfort i wygodę w pracy, a właśnie na tym, czyli samopoczuciu naszych Klientów, zależy nam najbardziej.

Przesiewacze wibracyjne od producenta

Zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z oferowanymi przez nas przesiewaczami. Jako producent, któremu zaufało już wielu Klientów, dajemy Państwu gwarancję co do tego, że nasze urządzenia wyróżnia solidność i precyzja w wykonaniu, dzięki czemu posłużą w pracy na długie lata. Nasze sortowniki idealnie nadają się do przesiewania żużlu, szkła, węgla, kory, trocin czy innych tego typu materiałów. Przesiewacze, w zależności od odsiewanych materiałów, posiadają też różne wymienne sita. W sprzedaży posiadamy głównie sita krępowane, naciągowe i harfowe, różniące się od siebie zastosowaniem i ceną.