A A A

Przewijarki i nawijarki materiałów

Produkujemy przewijarki przystosowane do pracy z różnymi materiałami i różnymi systamami nawijania. Oferujemy przewijarki z napędem ręcznym lub elektrycznym. Gwarantujemy nowoczesny i niezawodny sprzęt, który wspomoże efektywną i bezawaryjną pracę na lata. Nasze zestawy doskonale sprawdzą się w różnych warunkach - dostosowane są do materiałów o różnorodnych właściwościach fizycznych. Wybór naszych urządzeń to pewność ich niezawodnej pracy, co przekłada się na zwiększenie efektywności wykonywanych działań i redukcji kosztów w firmie

Dopasujemy urządzenia do potrzeb Twojej firmy

Produkujemy urządzenia w oparciu o konkretne wymagania klienta, o różnych długościach i szerokościach, przystosowane do różnych materiałów - folii, mat. tekstylnych, pianki, siatek, dywanów itp.. Na życzenie naszych klientów wykonujemy sprzęt pod konkretne, niestandardowe parametry. Klient może dostosować część parametrów podczas eksploatacji urządzenia jak również w trakcie procesu produkcji.

Ciągłość pracy i precyzja wykonania

Dzięki zastosowaniu niezawodnych napędów i motoreduktorów nasze urządzenia mogą pracować w sposób ciągły, bez awarii. To ważne, kiedy zależy nam na ciągłości pracy swojej firmy. Naszym klientom dajemy także gwarancję co do tego, że do produkcji maszyn wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, a nasz zespół dba o to, aby całe urządzenie było wykonane z dbałością o każdy szczegół. W sprzedaży posiadamy bogatą ofertę gotowych urządzeń, o różnych parametrach i cenach. Zapraszamy do kontaktu.