pl en de itru

telefon

A A A

Przewijarki do folii i tkanin

Produkujemy przewijarki do folii i tkanin, przystosowane do pracy z różnymi materiałami i różnymi systemami nawijania. Oferujemy przewijarki z napędem ręcznym lub elektrycznym.

Gwarantujemy nowoczesny i niezawodny sprzęt, który wspomoże efektywną i bezawaryjną pracę na lata. Nasze zestawy doskonale sprawdzą się w różnych warunkach – dostosowane są do materiałów o różnorodnych właściwościach fizycznych. Wybór naszych urządzeń to pewność ich niezawodnej pracy, co przekłada się na zwiększenie efektywności wykonywanych działań i redukcji kosztów w firmie.

Atutem naszych produktów jest dopasowanie przewijarek do tkanin i folii pod indywidualne wymagania Klienta i specyfikę prowadzonej działalności. W przypadku wątpliwości, która przewijarka najlepiej spełni swoje zadanie, nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań oraz doradzą w zakresie prawidłowej eksploatacji i konserwacji przewijarek do folii i tkanin.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Arkama – producentem workownic oraz maszyn do materiałów sypkich. Jesteśmy przekonani, że sprzęty w naszym asortymencie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszej pełnej oferty i specyfikacji produktów.

Dopasujemy przewijarki do folii i tkanin do potrzeb Państwa firmy

Produkujemy urządzenia w oparciu o konkretne wymagania Klienta, o różnych długościach i szerokościach, przystosowane do różnych materiałów – folii, materiałów tekstylnych, pianki, siatek, dywanów itp.. Na życzenie naszych Klientów wykonujemy sprzęt pod konkretne, niestandardowe parametry. Klient może dostosować część parametrów podczas eksploatacji urządzenia jak również w trakcie procesu produkcji.

Ciągłość pracy i precyzja wykonania naszych przewijarek do folii i tkanin

Dzięki zastosowaniu niezawodnych napędów i motoreduktorów nasze urządzenia mogą pracować w sposób ciągły, bez awarii. To ważne, kiedy zależy nam na ciągłości pracy swojej firmy. Naszym Klientom dajemy także gwarancję co do tego, że do produkcji maszyn wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, a nasz zespół dba o to, aby całe urządzenie było wykonane z dbałością o każdy szczegół. W sprzedaży posiadamy bogatą ofertę gotowych urządzeń, o różnych parametrach i cenach. Zapraszamy do kontaktu.