A A A

Sortowniki bębnowe

W naszej ofercie posiadamy nowoczesne sortowniki bębnowe, które umożliwią precyzyjne rozsiewanie materiałów sypkich oraz ich podział na frakcje, zależne od potrzeb klienta. Zapewniamy najwyższej jakości sprzęt, który nadaje się do odsiewania różnego rodzaju materiałów. Sortowniki bębnowe zastosowanie znajduja najcześciej przy sortowaniu kory drzewnej, ziemi, piasku, odpadów komunalnych, a także innych materiałów o nieregularnych kształtach.

Różne materiały - różne sita i konstrukcje

Przesiewacze bębnowe odsiewają materiał na poszczególne frakcje, których wielkość zależna jest głównie od zastosowanych sit. Ostateczna decyzja o tym, jaki przekrój będą miały sita, należy do klienta. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych napędów i przekładni urządzenie może pracować w sposób ciągły. Prędkość przesiewania może być regulowana poprzez wariator lub dzięki zastosowaniu odpowiednich układów elektroniczych np. falowników.

Urządzenie dopasowane do potrzeb klienta

Zajmujemy się produkcją urządzeń dopasowanych pod indywidualne parametry podane przez klientów. Klient może podać parametry zarówno podczas eksploatacji urządzenia jak i w trakcie samego procesu produkcji. Na komforcie i wygodzie w pracy naszych klientów zależy nam najbardziej, dlatego każde wyprodukowane przez nas urządzenie to gwarancja precyzji oraz solidności wykonania.

Praca w trudnych warunkach

Dzięki temu, że nasze maszyny cechuje wspomniane wcześniej solidne wykonanie, mogą one pracować przez wiele godzin w trudnych warunkach. Urządzenia są sprawdzane zarówno przez naszych pracowników jak i klientów. Posiadamy duże grono osób, które wciąż wracają do nas z kolejnymi zleceniami. Ilość i różnorodność sprzedanych urządzeń przekłada się na doświadczenie w ich produkcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować maszyny do najróżniejszych zastosowań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży oraz cenami naszych produktów, a w razie problemów i pytań zapraszamy do kontaktu.