pl en de itru

telefon

A A A

Sortowniki bębnowe

W naszej ofercie posiadamy nowoczesne sortowniki bębnowe, które umożliwią precyzyjne rozsiewanie materiałów sypkich oraz ich podział na frakcje, zależne od potrzeb Klienta. Zapewniamy najwyższej jakości sprzęt, który nadaje się do odsiewania różnego rodzaju materiałów. Sortowniki bębnowe zastosowanie znajdują najczęściej przy sortowaniu kory drzewnej, ziemi, piasku, odpadów komunalnych, a także innych materiałów rozdrobnionych np. przy pomocy kruszarki walcowej.

Jako producent sortowników bębnowych kładziemy duży nacisk na trwałość materiałów i doskonałe parametry produktów, aby zapewnić Państwu sortowniki dopasowane do Państwa potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności. Jesteśmy pewni, że nasze urządzenia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane sprawdzonymi sortownikami bębnowymi. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji dotyczących naszych produktów.

Sortowniki bębnowe – różne sita i konstrukcje

Sortowniki bębnowe (inaczej przesiewacze bębnowe) odsiewają materiał na poszczególne frakcje, których wielkość zależna jest głównie od zastosowanych sit. Ostateczna decyzja o tym, jaki przekrój będą miały sita, należy do Klienta. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych napędów i przekładni urządzenie może pracować w sposób ciągły. Prędkość przesiewania może być regulowana poprzez wariator lub dzięki zastosowaniu odpowiednich układów elektronicznych np. falowników.

Sortowniki bębnowe dopasowane do potrzeb Klienta

Zajmujemy się produkcją sortowników bębnowych dopasowanych pod indywidualne parametry podane przez Klientów. Klient może podać parametry zarówno podczas eksploatacji urządzenia jak i w trakcie samego procesu produkcji. Na komforcie i wygodzie w pracy naszych Klientów zależy nam najbardziej, dlatego każde wyprodukowane przez nas urządzenie to gwarancja precyzji oraz solidności wykonania.

Sortowniki bębnowe do pracy w trudnych warunkach

Dzięki temu, że nasze sortowniki bębnowe cechuje wspomniane wcześniej solidne wykonanie, mogą one pracować przez wiele godzin w trudnych warunkach. Urządzenia są sprawdzane zarówno przez naszych pracowników jak i Klientów. Posiadamy duże grono osób, które wciąż wracają do nas z kolejnymi zleceniami. Ilość i różnorodność sprzedanych urządzeń przekłada się na doświadczenie w ich produkcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować maszyny do najróżniejszych zastosowań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży oraz cenami naszych produktów, a w razie problemów i pytań zapraszamy do kontaktu.