pl en de itru

telefon

A A A

Taśmy do przenośników

Oferujemy taśmy do przenośników z możliwością dopasowania produktu do posiadanego przez Klienta przenośnika. W naszym asortymencie znajdą Państwo taśmy wykonane ze wzmocnionych tworzyw sztucznych, odpornych na nacisk i uszkodzenia mechaniczne.

Przenośniki taśmowe to urządzenia transportowe o charakterze ciągłym, zwykle stosowane do transportu materiałów sypkich lub drobnych, używane w magazynach, składowiskach, kopalniach kruszyw, placach budów oraz liniach produkcyjnych. Nasza firma zajmuje się produkcją przenośników od ponad 10 lat.

Gwarantujemy nowoczesny i niezawodny sprzęt, który wspomoże efektywną i bezawaryjną pracę na lata. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Zostały dostosowane do transportu materiałów o różnorodnych właściwościach fizycznych m.in. węgla, szkła, żużlu, kamienia, piasku, pelletu czy artykułów spożywczych. Wybór naszych urządzeń to pewność ich niezawodnej pracy, co przekłada się na zwiększenie efektywności wykonywanych działań i redukcji kosztów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu taśmy i pasy do przenośników tylko najlepszych sprawdzonych dostawców. Oferta taśm gumowych to taśmy  wieloprzekładkowe najwyższej jakości o bardzo dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne, łączone zgrzewem fabrycznym lub mechanicznym. Taśmy te są szczególnie polecane do ciężkich zastosowań (transport kruszyw, piasku, gruzu, trocin itp.), oferowane w różnych szerokościach i strukturach (gładkie lub ze strukturą zabieraka).

Oferta taśm PCV obejmuje taśmy poliuretanowe do wszechstronnego zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo taśmy gładkie ogólnego zastosowania wzmacniane tkaniną, taśmy ze strukturą, taśmy z zabierakami poprzecznymi i wzdłużnymi, a także taśmy do zastosowań specjalnych (np. spożywczych z atestem).

Największą zaletą taśm PCV jest i różnorodność i praktycznie nieograniczone możliwości co do szerokości, struktury i wzorów. Poza tym są bezwonne, nie absorbują tłuszczów i wilgoci. Wykorzystywane są najczęściej do transportu materiałów w przemyśle spożywczym, drzewnym, meblarskim,  budowlanym i recyklingu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Arkama – producentem workownic oraz maszyn do materiałów sypkich. Jesteśmy przekonani, że sprzęty w naszym asortymencie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane trwałymi taśmami do przenośników w atrakcyjnych cenach. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.