pl en de itru

telefon

A A A

Taśmy do przenośników | Taśmy wieloprzekładkowe poliuretanowe

Przenośniki taśmowe to urządzenia transportowe o charakterze ciągłym, zwykle stosowane do transportu materiałów sypkich lub drobnych, używane w magazynach, składowiskach, kopalniach kruszyw, placach budów oraz liniach produkcyjnych. Nasza firma zajmuje się produkcją przenośników taśmowych od ponad 10 lat. Gwarantujemy nowoczesny i niezawodny sprzęt, który wspomoże efektywną i bezawaryjną pracę na lata. Nasze taśmociągi doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Zostały dostosowane do transportu materiałów o różnorodnych właściwościach fizycznych m.in. węgla, szkła, żużlu, kamienia, piasku, pelletu czy artykułów spożywczych. Wybór naszych urządzeń to pewność ich niezawodnej pracy, co przekłada się na zwiększenie efektywności wykonywanych działań i redukcji kosztów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu taśmy i pasy do przenośników taśmowych tylko najlepszych sprawdzonych dostawców.

Oferta taśm gumowych to taśmy  wieloprzekładkowe najwyższej jakości o bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne łączone zgrzewem fabrycznym lub mechanicznym. Taśmy te są szczególnie polecane do ciężkich zastosowań (transport kruszyw, piasku, gruzu, trocin itp.) , oferowane w różnych szerokościach i strukturach (gładkie lub ze strukturą zabieraka).

Oferta taśm PCV obejmuje taśmy poliuretanowe do wszechstronnego zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo taśmy gładkie ogólnego zastosowania wzmacniane tkaniną, taśmy ze strukturą, taśmy z zabierakami poprzecznymi i wzdłużnymi a także taśmy do zastosowań specjalnych (np. spożywczych z ATESTEM). Największą zaletą taśm PCV jest i różnorodność i praktycznie nieograniczone możliwości co do szerokości, struktury i wzorów. Poza tym nie są bezwonne, nie absorbują tłuszczów i wilgoci. Wykorzystywane są najczęściej do transportu materiałów w przemyśle spożywczym, drzewnym, meblarskim,  budowlanym i recyklingu.