pl en de itru

telefon

A A A

transport Do każdego zakupionego urządzenia gwarantujemy dostawę pod adres wskazany przez klienta. W przypadku mniejszych urządzeń dostawa najcześciej realizowana jest przez zewnętrznego spedytora. W przypadku dużych maszyn lub całych zestawów proponujemy dostawę własnym transportem.

Dysponujemy własnym specjalistycznym transportem w skład którego wchodzą samochody samorozładowcze (HDS), wywrotki, ładowarki oraz wózki widłowe dzięki którym możemy dostarczyć zakupione przez Państwo urządzenia pod dowolny adres na terenie Polski. Koszt transportu uzależniony jest od odległości od siedziby firmy a także od wartości zamówionych urządzeń i dla każdego klienta wyliczany jest indywidualnie. Przy wysyłce mniejszych gabarytów, części zamiennych itp. korzystamy z usług firm kurierskich, a koszt transportu uzależniony jest aktualnie obowiązującego cennika konkretnego kuriera.

Oprócz transportu towarów zakupionych w naszej firmie usługowo wykonujemy transport i załadunek na zlecenie. Z naszych usług korzystają zarówno małe przedsiębiorstwa jak też duże firmy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mail w celu omówienia szczegółów. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.