pl en de itru

telefon

A A A

Workownice do ekogroszku i zboża/ Pakowaczki (5-50 kg)

Oferujemy duży wybór workownic do ekogroszku i workownic do zboża. Workownice (pakowaczki) w naszej ofercie wyróżniają się doskonałymi parametrami, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb Klienta i specyfiki pakowanego towaru. Szeroki wybór pakowaczek w naszym asortymencie obejmuje urządzenia o ładowności od 5 do 50 kilogramów!

Workownice to urządzenia, których zadaniem jest pakowanie materiału w worki foliowe, polipropylenowe i papierowe. Istnieje także specjalny typ workownic – tak zwane workownice BIG-BAG, których zadaniem jest pakowanie materiału w worki wielkogabarytowe. Nasze workownice posiadają wszystkie wymagane deklaracje zgodności WE i oznaczenie CE. Do każdego z urządzeń dołączona jest także instrukcja obsługi, w której znajdą Państwo odpowiedzi na pojawiające się pytania związane z pracą workownicy.

Cały zestaw jest prosty w obsłudze i wykonany solidnie, z dbałością o każdy szczegół, co bezpośrednio wpływa na bezproblemową pracę maszyny w każdej firmie. Dodatkowo dajemy Państwu gwarancję tego, że urządzenia są bezawaryjne, a ich koszty eksploatacji (prąd) są niskie.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane workownicami do ekogroszku i zboża o doskonałych parametrach. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszych produktów!

Szeroki wybór wagoworkownic oraz workownic do ekogroszku i zboża

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wagoworkownic posiadających wagi elektroniczne legalizowane na 3 lata. Duży, czytelny wyświetlacz ułatwia ustawianie żądanej wagi worka z materiałem. Prezentowane przez nas wagoworkownice posiadają jedno bądź dwa stanowiska pracy i to od indywidualnych potrzeb naszych Klientów zależy, czy chcą zaopatrzyć się w standardową workownicę do ekogroszku lub zboża, czy w workownicę o zwiększonej wydajności, dzięki której możliwe jest pakowanie dwóch różnych materiałów w tym samym czasie.

Zapraszamy do kontaktu!

Workownice do ekogroszku i zboża dopasowane pod Klienta

Warto dopasować pakowaczkę także ze względu na wielkość opakowań, które nas interesują. Workownica taśmowa do większych opakowań sprawdzi się idealnie w przypadku workowania: ekogroszku, groszku, miału, węgla, kruszywa, żwiru, piasku, żużlu, pelletu, brykietu, pasz, mączek gumowych, asfaltu, ziemniaków, innych materiałów sypkich. Workownica taśmowa do małych opakowań to wybór dla osób, które potrzebują zapakować w worki karmę dla zwierząt czy artykuły spożywcze.

Jesteśmy producentem, który wykonuje na życzenie Klienta workownice o różnych pojemnościach zbiornika zasypowego. Urządzenia są sprawdzone zarówno przez nas jak i przez naszych Klientów. Ilość i różnorodność sprzedanych urządzeń przekłada się na doświadczenie w ich produkcji, dlatego jesteśmy w stanie wyprodukować workownice do najróżniejszych zastosowań. Dajemy także gwarancję co do precyzji ich wykonania oraz konkurencyjnych cen. Każde urządzenie posiada tabliczkę znamieniową z nr fabrycznym oraz datą produkcji.

Zapraszamy do kontaktu!