/>
plendeitru

A A A

Workownice \ Pakowaczki (5-50kg)

Workownice to urządzenia, których zadaniem jest pakowanie materiału w worki foliowe, polipropylenowe, papierowe a także w big bagi. Nasze workownice posiadają wszystkie wymagane deklaracje zgodności WE i oznaczenie CE.  Do każdego z urządzeń dołączona jest także instrukcja obsługi, w której znajdą Państwo odpowiedzi na pojawiające się pytania związane z pracą workownicy. Cały zestaw jest prosty w obsłudze i wykonany solidnie, z dbałością o każdy szczegół, co bezpośrednio wpływa na bezproblemową pracę maszyny w każdej firmie. Dodatkowo dajemy Państwu gwarancję tego, że urządzenia są bezawaryjne, a ich koszty eksploatacji (prąd) są niskie.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wagoworkownic posiadających wagi elektroniczne legalizowane na 3 lata. Duży, czytelny wyświetlacz ułatwia ustawianie żądanej wagi worka z materiałem. Prezentowane przez nas wagoworkownice posiadają jedno bądź dwa stanowiska pracy i to od indywidualnych potrzeb naszych klientów zależy, czy chcą zaopatrzyć się w standardową workownicę czy w workownicę o zwiększonej wydajności, dzięki której możliwe jest pakowanie dwóch różnych materiałów w tym samym czasie.

Warto dopasować pakowaczkę także ze względu na wielkość opakowań, które nas interesują. Workownica taśmowa do większych opakowań sprawdzi się idealnie w przypadku workowania: eko-groszku, groszku, miału, węgla, kruszywa, żwiru, piasku, żużlu, pelletu, brykietu, pasz, mączek gumowych, asfaltu, ziemniaków, innych materiałów sypkich. Workownica taśmowa do małych opakowań to wybór dla osób, które potrzebują zapakować w worki karmę dla zwierząt czy artykuły spożywcze.

Jesteśmy producentem, który wykonuje na życzenie klienta workownice o różnych pojemnościach zbiornika zasypowego. Urządzenia są sprawdzone zarówno przez nas jak i przez naszych klientów. Ilość i różnorodność sprzedanych urządzeń przekłada się na doświadczenie w ich produkcji, dlatego jesteśmy w stanie wyprodukować workownice do najróżniejszych zastosowań. Dajemy także gwarancję co do precyzji ich wykonania oraz konkurencyjnych cen. Każde urządzenie posiada tabliczkę znamieniową z nr fabrycznym oraz datą produkcji.