pl en de itru

telefon

A A A

Zestawy i linie produkcyjne dopasowane do potrzeb firmy

Oferujemu gotowe zestawy i linie produkcyjne wykorzystywane w magazynach, składowiskach, przy produkcji, kopalniach kruszywa, placach budów, a także innych liniach produkcyjnych. Gwarantujemy nowoczesny i niezawodny sprzęt, który wspomoże efektywną i bezawaryjną pracę na lata. Nasze zestawy doskonale sprawdzą się w różnych warunkach - dostosowane są do materiałów o różnorodnych właściwościach fizycznych m.in. węgla, szkła, żużlu, kamienia, piasku, pelletu czy artykułów spożywczych. Wybór naszych urządzeń to pewność ich niezawodnej pracy, co przekłada się na zwiększenie efektywności wykonywanych działań i redukcji kosztów.

Dopasujemy urządzenia do potrzeb Twojej firmy

Produkujemy urządzenia w oparciu o konkretne wymagania klienta o różnych długościach i szerokościach, a także wykonane z różnych materiałów - zarówno do ciężkich zastosowań, jak i do lżejszych. Na życzenie naszych klientów wykonujemy sprzęt pod konkretne, niestandardowe parametry. Klient może dostosować część parametrów podczas eksploatacji urządzenia jak również w trakcie procesu produkcji.

Ciągłość pracy i precyzja wykonania

Dzięki zastosowaniu niezawodnych napędów i motoreduktorów nasze linie mogą pracować w sposób ciągły, bez awarii. To ważne, kiedy zależy nam na czasie transportując różnorodne materiały. Naszym klientom dajemy także gwarancję co do tego, że do produkcji maszyn wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, a nasz zespół dba o to, aby całe urządzenie było wykonane z dbałością o każdy szczegół. W sprzedaży posiadamy bogatą ofertę gotowych urządzeń, o różnych parametrach i cenach. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również: Węzły betoniarskie