pl en de itru

telefon

A A A

Łożyska i oprawy łożyskowe

Nr kat.: łożyska

Jako przedsiębiorstwo specjalizujące się również w technice napędowej oraz automatyce, oferujemy sprawdzone komponenty niezbędne do prawidłowego działania układów. Wśród dystrybuowanego asortymentu prezentowanego w tej kategorii znajdą Państwo zarówno łożyska toczne (kulkowe, walcowe i baryłkowe), jak i oprawy pozwalające na stworzenie wydajnych, wytrzymałych na obciążenia zespołów mechanicznych.

Łożyska toczne kulkowe, walcowe i baryłkowe oraz oprawy - duży wybór i korzystna cena

Szeroka gama dostępnego w konkurencyjnych cenach asortymentu i komponentów pochodzących od najbardziej rozpoznawalnych na rynku producentów sprawia, że dobór najodpowiedniejszego produktu nie generuje większych problemów. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. najpopularniejsze łożyska toczne:

  • kulkowe,
  • walcowe,
  • baryłkowe.

Uzupełnione o chroniące zespół oprawy, są odpowiedzialne za niwelowanie zjawiska nadmiernego tarcia i szybkiego zużywania się wału napędowego. Świetnie spełniają swoją rolę zapewniając prawidłowe, ciche i wydajne funkcjonowanie większości układów mechanicznych.

Oprawy łożyskowe - renomowany dystrybutor

Oprócz elementów tocznych kulkowych, walcowych i baryłkowych dostępne są również kompatybilne oprawy, zróżnicowane pod względem budowy oraz przeznaczenia. Ich zastosowanie ma kluczowe znaczenie dla całego zespołu, ponieważ pozwala na jego uszczelnienie oraz ochronę przed działaniem niekorzystnych czynników. W tej kategorii polecamy też gotowe zespoły powszechnie wykorzystywane w technice napędowej oraz automatyce.

Gdzie zamówić łożyska toczne kulkowe, walcowe lub baryłkowe?

Ponieważ już od wielu lat dostarczamy naszym Kontrahentom kompletne systemy, podzespoły oraz elementy zamienne dla przemysłu, doskonale rozumiemy potrzeby branży i wiemy, jak ważna do prawidłowego działania maszyn jest jakość zamontowanych podzespołów. Tym samym, w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie pierwszej klasy asortyment takich producentów jak SKF, TIMKEN, NSK, FAG czy też MGK. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia oraz kontaktu w przypadku pytań dotyczących szczegółów oferty.

Zobacz również: Wagi sklepowe i magazynowe

fagmgknsktimken

Zapytaj o produkt