pl en de itru

telefon

A A A

Workownice BIG-BAG

Workownice BIG-BAG to urządzenia, których zadaniem jest pakowanie materiału w worki typu BIG-BAG. Nasze workownice posiadają wszystkie wymagane deklaracje zgodności WE i oznaczenie CE.  Do każdego z urządzeń dołączona jest także instrukcja obsługi, w której znajdą Państwo odpowiedzi na pojawiające się pytania związane z pracą workownicy. Cały zestaw jest prosty w obsłudze i wykonany solidnie, z dbałością o każdy szczegół, co bezpośrednio wpływa na bezproblemową pracę maszyny w każdej firmie. Dodatkowo dajemy Państwu gwarancję tego, że urządzenia są bezawaryjne, a ich koszty eksploatacji (prąd) są niskie.

Workownice BIG-BAG oferowane przez firmę Arkama pozwalają na wygodne pakowanie materiałów sypkich w worki wielkogabarytowe – bez strat w towarze. Przy pomocy workownic możliwe jest precyzyjne wyliczenie wagi materiałów w torbie BIG-BAG – zaletę tę docenią z pewnością przedsiębiorcy zajmujący się sprzedażą materiałów sypkich.

Wszystkie workownice BIG-BAG wyróżniają się doskonałymi parametrami i odpornością na uszkodzenia mechaniczne i inne niekorzystne czynniki.  Oferujemy dopasowanie workownic pod indywidualne wymagania Klienta, z uwzględnieniem pakowanych materiałów i profilu przedsiębiorstwa.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zgrzewarek i zaszywarek, dzięki którym z łatwością zamkną Państwo worki i opakowania wykonane z folii PP, PE, PVC, folii bąbelkowej lub innych materiałów foliowych.

Szeroki wybór urządzeń

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wagoworkownic posiadających wagi elektroniczne legalizowane na 3 lata. Duży, czytelny wyświetlacz ułatwia ustawianie żądanej wagi worka z materiałem. Prezentowane przez nas wagoworkownice posiadają jedno bądź dwa stanowiska pracy i to od indywidualnych potrzeb naszych Klientów zależy, czy chcą zaopatrzyć się w standardową workownicę, czy w workownicę o zwiększonej wydajności, dzięki której możliwe jest pakowanie dwóch różnych materiałów w tym samym czasie.

Workownice BIG-BAG dopasowane pod Klienta

Warto dopasować pakowaczkę także ze względu na wielkość opakowań, które nas interesują. Workownica taśmowa do większych opakowań sprawdzi się idealnie w przypadku workowania: ekogroszku, groszku, miału, węgla, kruszywa, żwiru, piasku, żużlu, pelletu, brykietu, pasz, mączek gumowych, asfaltu, ziemniaków, innych materiałów sypkich. Workownica taśmowa do małych opakowań to wybór dla osób, które potrzebują zapakować w worki karmę dla zwierząt czy artykuły spożywcze.

Jesteśmy producentem, który wykonuje na życzenie Klienta workownice o różnych pojemnościach zbiornika zasypowego. Urządzenia są sprawdzone zarówno przez nas jak i przez naszych Klientów. Ilość i różnorodność sprzedanych urządzeń przekłada się na doświadczenie w ich produkcji, dlatego jesteśmy w stanie wyprodukować workownice do najróżniejszych zastosowań. Dajemy także gwarancję co do precyzji ich wykonania oraz konkurencyjnych cen. Każde urządzenie posiada tabliczkę znamieniową z numerem fabrycznym oraz datą produkcji.